skenfrdeuk

Naši partneri


Poskytujeme granty aktívnym obyvateľom a organizáciám v nitrianskom kraji a prostredníctvom grantových programov podporujeme verejnoprospešné aktivity.
Nezisková organizácia Centrum Slniečko, n.o. pomáha týraným, sexuálne zneužívaným, zanedbávaným deťom a obetiam domáceho násilia.
Víziou Mareeny je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre všetkých bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť.
Preklady, úradné preklady a tlmočenie poskytujeme od roku 1997, prekladáme do a z viac ako 40 svetových jazykov, vrátane ukrajinského a ruského.
Našim poslaním je poskytovať charitatívne, sociálne, zdravotnícke, výchovno-vzdelávacie programy v oblasti sociálnych služieb.
Sme nezisková organizácia, ktorej hlavnou myšlienkou je šíriť povedomie o dobrovoľníctve, sústavne sa venujeme náboru dobrovoľníkov.

Slovenská humanitná rada
Dlhodobo realizuje rôzne projekty zamerané na pomoc cudzincom žiadajúcim o medzinárodnú ochranu a na ich integráciu.
Spolupracuje s Úradom vysokého komisára OSN pre utečencov UNHCR.

Divadlo v Nitre pôsobí od roku 1949, podľa Andreja Bagara sa volá od roku 1979. Od roku 1992 hráva v jednej z najväčších a najmodernejších divadelných budov na Slovensku.

Spoločnosť Daubert Cromwell patrí k celosvetovým lídrom vo výrobe a poskytovaní najefektívnejších a najznámejších inhibítorov korózie. Komunitné centrum podporuje materiálnou pomocou.

Oddelenie cudzineckej polície PZ Nitra
Kalvárska 2
949 01 Nitra
Štefánikova tr. 88
949 01 Nitra

Povolenie na zamestnávanie cudzincov, informačné karty
zobraziť viac informácií

Nitrianska komunitná nadácia v spolupráci s Mestom Nitra vyhlásila verejnú zbierku na pomoc pre Ukrajincov, ktorí žijú v našom meste.

Váš dar pomôže rýchlo a cielene reagovať na potreby ľudí utekajúcich pred vojnou, ktorí sa rozhodnú ostať v našom meste.

O použití darovaných prostriedkov vás budeme pravidelne informovať prostredníctvom Facebooku, web stránok www.nkn.sk, www.nitra.sk ako aj na stránkach www.ukrajina.comin.sk.

© Všetky práva vyhradené. COMIN.SK | DBART.SK

COMIN CENTRUM

dočasne umiestnené:
Štefánikova trieda 63, 949 01 Nitra
(priestory Centra voľného času DOMINO)

skenfrdeuk